BBQ Homecoming Party with Hackman

Hackman, jeden z najzdolniejszych brytyjskich DJów i producentów młodej generacji będzie gościem wrocławskiego BBQ na HOMECOMING PARTY, juz 15. Października. Na piątej edycji imprezy w klubie Ośrodek wystąpi również Vanatoski z krakowskiego kolektywu Gangsteppaz oraz Intreau i Dizzy.

BBQ Homecoming Party with HackmanGościem BBQ Homecoming Party będzie 20-letni brytyjczyk Hackman. Ten pochodzący z Leeds producent, wytypowany przez magazyn FACT jako jeden z „10 Producers to watch in 2010“, jest z pewnością jedną z najjaśniej świecących gwiazd młodej brytyjskiej elektroniki. Jego produkcje, sprawnie balansujące pomiędzy słodkimi funkowymi brzmieniami a głebokim garażowym basem, pełne są niuansów i inspiracji sięgających głęboko do źródeł muzyki basowej. Charakterystyczne rozproszone perkusje i ciepły groove jego utworów, tworzą rozkoszne dla ucha kompozycje w szerokim spektrum 4×4. Z publikacjami dla takich wydawnictw jak RAMP czy Well Rounded, Hackman jest jednym z niekwestionowanych liderów nowej dekady 2-stepu.


Polską scenę funky reprezentować będzie 1/3 krakowskiego kolektywu Gangsteppaz, Vanatoski. Jego żywe, perkusyjne kompozycje po raz pierwszy ujrzały światło dzienne na łamach składanki PL Funky, wydanej pod banderą Top Billin. W swoich technicznych setach, Vanat serwuje barwną paletę garażowych brzmień, miksując klasykę gatunku z najświeższymi produkcjami sceny UKG.

Na scenie pojawi się też tradycyjnie reprezentacja BBQ, z zupełnie świeżą selekcją tego co wpadło nam w uszy i ręcę w ostatnich miesiącach.

PROMO:
///
15 PAŹDZIERNIKA 2010
OŚRODEK KLUB

BBQ HOMECOMING PARTY:

HACKMAN (Ramp Recordings/Well Rounded)
http://www.myspace.com/funkyhackman

VANATOSKI (Gang$teppaz)
http://www.myspace.com/vanatoski
INTREAU (VODKA TEARZ | BBQ)
http://www.myspace.com/intreau
DIZZY (BBQ)
http://www.myspace.com/oighdizzyt

START GODZ. 22
przedsprzedaz 10 PLN
w dniu imprezy 15 PLN