One Love Music Festival 2019

One Love Music Festival 2019

Do rozpoczęcia 16. edycji One Love Music Festival pozostały 3 tygodnie. Już 23 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia usłyszymy line-up tegorocznej imprezy. To festiwal jedyny w swoim rodzaju, bo dający szansę zaprezentowania artystów z wielu muzycznych galaktyk. Począwszy od reggae, poprzez drum& bass, world music, electronic, soul czy alternative, a skończywszy na trip hopie.

W tym roku na głównej festiwalowej scenie zagrają takie gwiazdy jak Chase& Status którzy zagoszczą we Wrocławiu dzięki trasie koncertowej promującej ich najnowszy album, legenda trip hopu Morcheeba, a także Dub Inc, Medial Banana, Chonabibe i polskie Tabu. Dodatkowo na scenie alternatywnej zobaczymy drum’ n’ basowy duet z Wiednia Camo& Krooked, Black Sun Empire& Multiplex MC oraz słynne Asian Dub Fundation Sound System, do których dołączą nasze świetne rodzime formacje: Bob One i Bas Tajpan, Rosalie i Flirtini. Możemy być pewni, że wszystkich miłośników przede wszystkim współczesnych brzmień czeka prawdziwa uczta muzyczna. To niepowtarzalna okazja, by w ciągu zaledwie jednej nocy zobaczyć na dwóch scenach tak wielu znakomitych artystów.

W ciągu ponad 15 lat swojego istnienia festiwal wypracował sobie ważną pozycję na kulturalnej mapie Wrocławia, pozostając przy okazji jednym z najciekawszych muzycznych wydarzeń w naszym kraju.

To festiwal, który ciągle się rozwija, ewoluuje, idzie z duchem czasu. Nie możemy zapominać, że rok temu, z okazji jubileuszowej edycji, impreza rozszerzyła swoją muzyczną formułę, zmieniając przy okazji nazwę z One Love Sound Fest na One Love Music Festival. A jak brzmi? Warto przekonać się osobiście i już teraz zarezerwować miejsca w Hali Stulecia.

Bilety do kupienia na stronie:

Bilety